Wyślij wiadomość
Dom

Qingzhou KEDA Environment Protection Machinery Co., Ltd profil firmy

profil firmy

Qingzhou KEDA Environment Protection Machinery Co., Ltd. jest firmą specjalizującą się w produkcji pogłębiarek, wodnych kombajnów do zbioru chwastów, maszyn do wydobywania złota i szklarni. Pogłębianie głowy ma na celu zaspokojenie potrzeb naszych klientów poprzez świadczenie konkurencyjnych i wysokiej jakości usług, takich jak technologia pogłębiania, czyszczenie wody, separacja minerałów itp. Ten produkt ma wiele serii, takich jak kombajn do zbioru chwastów wodnych, odpieniacz / myśliwy do śmieci, transport łodzie i inne produkty do powierzchni wody. Nasza firma traktuje uczciwość jako podstawę rozwoju i mocno stoi na rynku dzięki dokładnemu pozycjonowaniu na rynku, a także doskonałej obsłudze posprzedażnej. Nasze produkty są z powodzeniem eksportowane do Indonezji, Malezji, Indii, RPA, Etiopii, Wietnamu, Mongolii itp.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Qingdao Head Dredging Heavy Industry Co., Ltd. została założona w 2011 roku, zgromadziliśmy bogate doświadczenie produkcyjne od ponad 10 lat.
Dużo zainwestowaliśmy w innowacje i badania i rozwój.Nieustannie ulepszaj nasze produkty, aby sprostały każdemu środowisku budowlanemu.

Firma Head Dredging sprzedaje światu sprzęt do pogłębiania.Leader Dredger, z wieloletnim doświadczeniem produkcyjnym, rozpoczął działalność w 2011 roku. Każda wykonana pogłębiarka jest dostosowywana do potrzeb klienta.Zgodnie z różnymi środowiskami budowlanymi, pogłębianie głowicy jest najbardziej odpowiednie dla klientów.Sprzęt do pogłębiania to naprawdę stocznia zorientowana na klienta.


Pogłębianie głów koncentruje się na przywództwie produktowym, usługach, kosztach, bezpieczeństwie i wydajności, co nadal umożliwi nam poświęcanie się w przemyśle ciężkim.Będziemy stale inwestować w zasoby siły roboczej i obsługę techniczną, aby pomóc naszym klientom w rozwiązywaniu prac pogłębiarskich, projektów oczyszczania wody, prac związanych z oddzielaniem górnictwa, projektów szklarni itp.

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : KEDA/pogłębianie głowy

Ilość pracowników : 50~200

Coroczne wyprzedaże : 10000000-30000000

Rok założenia : 2011

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Qingzhou KEDA Environment Protection Machinery Co., Ltd Certyfikaty Chiny Qingzhou KEDA Environment Protection Machinery Co., Ltd Certyfikaty Chiny Qingzhou KEDA Environment Protection Machinery Co., Ltd Certyfikaty Chiny Qingzhou KEDA Environment Protection Machinery Co., Ltd Certyfikaty